Match history

ÎvsEnvy20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
ÎvsEternal Fire20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsInsiders Esport19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsWBT9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsG2 Ares8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsSAW4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsWildcard3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
ÎvsUNiTY esports3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsSAW2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsRebels Gaming27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
ÎvsFluxo W7M27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 10–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

sl3nd

Henrich Hevesi

Ultima mutare înregistrată: 18 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,960,7991
Mirage6,61680,7680
Dust II6,5440,7581
Vertigo6,41090,7278
Ancient6,31610,7175
Nuke6,31030,7175
Overpass6,3570,7274
Anubis6,2620,6874
Inferno6,21070,6672
Train6,250,6476

CoechipieriInfinite Gaming

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.