Match history

ÎvsEnvy20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
ÎvsEternal Fire20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsInsiders Esport19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsWBT9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsG2 Ares8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsSAW4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsWildcard3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
ÎvsUNiTY esports3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsSAW2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsRebels Gaming27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
ÎvsFluxo W7M27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 10–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Dytor

Martin Handl

Ultima mutare înregistrată: 18 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,4730,7687
Ancient6,32440,7280
Inferno6,32160,7081
Anubis6,21260,7077
Mirage6,23070,7178
Dust II6,01330,6774
Overpass6,01040,6874
Cache5,9100,6265
Nuke5,91570,6470
Train5,8200,6372

CoechipieriInfinite Gaming

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.