Match history

ÎvsEnvy20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
ÎvsEternal Fire20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsInsiders Esport19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsWBT9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsG2 Ares8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsSAW4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsWildcard3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
ÎvsUNiTY esports3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsSAW2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsRebels Gaming27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
ÎvsFluxo W7M27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 10–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

kreaz

Rasmus Johansson

Ultima mutare înregistrată: 18 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,250,7382
Ancient6,12000,6778
Inferno6,11510,6576
Mirage6,12310,6777
Overpass6,11180,6675
Dust II6,01340,6576
Anubis5,91010,6174
Nuke5,91650,6475
Train5,890,5868
Vertigo5,8550,6273

CoechipieriInfinite Gaming

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.