Match history

ÎvsUNiTY esports19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
ÎvsSpirit Academy11 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier0–2
VvsTTG Esports10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier1–0
VvsEAC Extra2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsJiJieHao2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
VvsMatrix2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsFOKUS2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsJohnny Speeds2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsSashi Esport25 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier0–2
Vvsaimclub15 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Open Qualifier2–1
ÎvsMetizport5 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier0–2
VvsRune Eaters4 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

raalz

Rasmus Steensborg

Ultima mutare înregistrată: 22 mai 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,480,7273
Inferno6,02510,6372
Overpass6,01360,6670
Vertigo6,01870,6673
Ancient5,93170,6471
Anubis5,81660,6167
Dust II5,81830,6269
Nuke5,81900,6368
Mirage5,7980,6066
Train5,6440,5560

Coechipieri9INE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.