Match history

ÎvsUNiTY esports19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
ÎvsSpirit Academy11 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier0–2
VvsTTG Esports10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier1–0
VvsEAC Extra2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsJiJieHao2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
VvsMatrix2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsFOKUS2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsJohnny Speeds2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsSashi Esport25 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier0–2
Vvsaimclub15 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Open Qualifier2–1
ÎvsMetizport5 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier0–2
VvsRune Eaters4 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Flayy

Alan Krupa

Ultima mutare înregistrată: 3 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,280,8584
Anubis6,6840,7777
Ancient6,41760,7673
Nuke6,41730,7473
Train6,4310,7373
Dust II6,2810,7175
Mirage6,21130,7072
Overpass6,2360,7271
Vertigo6,2540,7172
Inferno6,0390,6666

Coechipieri9INE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.