Match history

ÎvsUNiTY esports19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
ÎvsSpirit Academy11 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier0–2
VvsTTG Esports10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier1–0
VvsEAC Extra2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsJiJieHao2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
VvsMatrix2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
ÎvsFOKUS2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsJohnny Speeds2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
ÎvsSashi Esport25 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier0–2
Vvsaimclub15 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Open Qualifier2–1
ÎvsMetizport5 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier0–2
VvsRune Eaters4 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

kraghen

Tobias Kragh Jensen

Ultima mutare înregistrată: 13 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,31480,7385
Ancient6,22660,7079
Nuke6,22330,7080
Cache6,180,6476
Train6,1450,6778
Anubis6,01440,6674
Inferno6,02190,6374
Vertigo6,01090,6875
Dust II5,81580,6170
Mirage5,4290,5666

Coechipieri9INE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.