Match history

VvsPARIVISION22 oct · BO5 · 1win Private Club Season 23–0
VvsBIG22 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–1
VvsPRIVATE21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsMagic21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsBIG20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
VvsAlliance19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
Îvs5star9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
ÎvsMIBR8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
ÎvsTeam Falcons20 aug · BO3 · Esports World Cup0–2
VvspaiN Gaming16 aug · BO3 · Esports World Cup2–0
ÎvsNatus Vincere15 aug · BO3 · Esports World Cup1–2
VvsMagic12 aug · BO1 · Esports World Cup1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

-·Counter-Strike 2

tikuak

Zolbayar Chimedtseren

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,7240,7987
Ancient6,5310,7681
Nuke6,3350,7277
Overpass6,340,7084
Cache6,220,7380
Mirage6,2220,7078
Inferno6,0300,6770

CoechipieriThe MongolZCoach: maaRaa

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.