Match history

VvsPARIVISION22 oct · BO5 · 1win Private Club Season 23–0
VvsBIG22 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–1
VvsPRIVATE21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsMagic21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsBIG20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
VvsAlliance19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
Îvs5star9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
ÎvsMIBR8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
ÎvsTeam Falcons20 aug · BO3 · Esports World Cup0–2
VvspaiN Gaming16 aug · BO3 · Esports World Cup2–0
ÎvsNatus Vincere15 aug · BO3 · Esports World Cup1–2
VvsMagic12 aug · BO1 · Esports World Cup1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

bLitz

Garidmagnai Byambasuren

  • 0,92K/D
  • 14,33Kills / hartă
  • 2,25Opening / hartă
  • 3,75Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,41050,7384
Ancient6,31610,7183
Inferno6,31940,6980
Anubis6,2680,7179
Mirage6,21900,7081
Nuke6,21550,7281
Overpass6,0670,6776
Cache5,730,5978
Vertigo5,350,5668

CoechipieriThe MongolZCoach: maaRaa

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.