Match history

ÎvsMagic20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsFnatic19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsNIP16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
VvsJiJieHao13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
Îvs100 Thieves13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
VvsBBL13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsWildcard27 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
VvsM8026 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
VvsNRG25 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
VvsChicken Coop Esports25 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
ÎvsBBL18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1
Vvs3DMAX18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

malbsMd

Mario Samayoa

  • 0,92K/D
  • 12,8Kills / hartă
  • 2,5Opening / hartă
  • 3,1Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,5860,7887
Ancient6,41500,7684
Inferno6,41980,7382
Mirage6,41770,7683
Vertigo6,4470,7583
Anubis6,3660,7279
Nuke6,31390,7478
Dust II6,21280,7076
Cache6,1110,6771
Train6,0270,6975

CoechipieriTeam LiquidCoach: flashie

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.