Match history

ÎvsMagic20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsFnatic19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsNIP16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
VvsJiJieHao13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
Îvs100 Thieves13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
VvsBBL13 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsWildcard27 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
VvsM8026 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
VvsNRG25 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
VvsChicken Coop Esports25 sep · BO3 · iBUYPOWER Masters FML2–0
ÎvsBBL18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1
Vvs3DMAX18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

JT

Ioannis Theodosiou

  • 0,74K/D
  • 11,56Kills / hartă
  • 0,89Opening / hartă
  • 2,89Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,1410,6572
Cache6,0120,6171
Vertigo5,91030,6173
Ancient5,81220,6272
Anubis5,8950,5868
Inferno5,81690,5868
Overpass5,81420,6168
Dust II5,7840,5968
Mirage5,7500,5969
Nuke5,61620,5967

CoechipieriTeam LiquidCoach: flashie

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.