Match history

ÎvsNexus Gaming21 oct · BO3 · DraculaN Season 71–2
VvsHyperSpirit20 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
ÎvsSINNERS Esports20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsASTRAL19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsBayankhongor19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsRebels Gaming7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSangal7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
VvsLazer Cats7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsFC Famalicão Esports7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsNAVI Junior7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsINFINITE4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

ewjerkz

Michel Pinto

Ultima mutare înregistrată: 15 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,7110,7985
Mirage6,6130,7786
Inferno6,41210,7282
Vertigo6,41080,7485
Ancient6,31530,7182
Nuke6,32010,7078
Overpass6,3690,7280
Anubis6,1940,6677
Dust II6,0710,6576
Train5,9310,6471

CoechipieriSAW

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.