Match history

ÎvsNexus Gaming21 oct · BO3 · DraculaN Season 71–2
VvsHyperSpirit20 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
ÎvsSINNERS Esports20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsASTRAL19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsBayankhongor19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsRebels Gaming7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSangal7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
VvsLazer Cats7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsFC Famalicão Esports7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsNAVI Junior7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsINFINITE4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

aragornN

António Barbosa

Ultima mutare înregistrată: 18 iun 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,440,7578
Anubis6,3680,7080
Vertigo6,1490,6777
Ancient6,01030,6878
Inferno6,0730,6476
Train5,9190,6678
Nuke5,8530,6270
Mirage5,7170,5967
Overpass5,7400,6472
Dust II5,6320,5666

CoechipieriSAW

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.