Match history

Niciun meci înregistrat pentru OG în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

bodyy

Alexandre Pianaro

Ultima mutare înregistrată: 24 feb 2026

  • FR
  • OG
  • Activ

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,31500,7082
Vertigo6,31320,7084
Nuke6,21670,7081
Inferno6,11840,6476
Overpass6,11140,6977
Ancient6,01870,6676
Train6,0220,6676
Anubis5,9700,6474
Mirage5,8670,6472
Cache5,250,5773

CoechipieriOG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.