Match history

Niciun meci înregistrat pentru OG în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

arrozdoce

Rafael Wing

Ultima mutare înregistrată: 14 aug 2025

  • PT
  • OG
  • Activ

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,11300,6673
Ancient6,01380,6772
Cache6,040,6567
Nuke6,01950,6673
Overpass6,0850,6573
Vertigo6,01140,6774
Anubis5,9820,6372
Dust II5,9630,6672
Train5,8250,5970
Mirage5,5300,5864

CoechipieriOG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.