Match history

VvsChinggis Warriors23 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–1
VvsRare Atom21 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–1
VvsMorningstar20 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–0
VvsAlter Ego14 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–1
VvsJust Swing12 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–0
VvsChinggis Warriors8 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–1
ÎvsNEXVOID29 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 521–2
VvsNEXVOID27 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
VvsThe Huns Esports25 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
VvsVitalem Aerem23 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
ÎvsDEPO3 sep · BO3 · IEM Beijing: Asian Qualifier1–2
VvsNEXVOID2 sep · BO3 · IEM Beijing: Asian Qualifier2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

AWPer·Counter-Strike 2

z4KR

Zhang Sike

  • 0,92K/D
  • 11,82Kills / hartă
  • 7,36AWP / hartă
  • 1,73Opening / hartă

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,91480,8184
Mirage6,910,8587
Train6,7110,8177
Overpass6,6660,7980
Ancient6,51340,7578
Inferno6,31530,7073
Vertigo6,3440,7274
Anubis6,21000,6974
Nuke6,21410,7075
Cache6,140,6568

CoechipieriLynn Vision

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.