Match history

VvsChinggis Warriors24 oct · BO5 · VOID Autumn Cup3–0
VvsChinggis Warriors23 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–1
VvsRare Atom21 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–1
VvsMorningstar20 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–0
VvsAlter Ego14 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–1
VvsJust Swing12 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–0
VvsChinggis Warriors8 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–1
ÎvsNEXVOID29 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 521–2
VvsNEXVOID27 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
VvsThe Huns Esports25 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
VvsVitalem Aerem23 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
ÎvsDEPO3 sep · BO3 · IEM Beijing: Asian Qualifier1–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

EmiliaQAQ

Tang Junjie

  • 0,87K/D
  • 11,27Kills / hartă
  • 2Opening / hartă
  • 2,55Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,140,6774
Dust II6,11140,6672
Vertigo6,1210,6976
Ancient6,01020,6772
Anubis6,0970,6471
Inferno6,01050,6570
Nuke5,9950,6571
Overpass5,8320,6366
Train5,890,6570

CoechipieriLynn Vision

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.