Match history

ÎvsMagic25 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall0–2
VvsWalczaki24 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall2–0
ÎvspaiN Gaming23 iul · BO3 · BLAST Bounty Summer0–2
ÎvsMagic21 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall0–2
Vvs3DMAX21 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall2–1
Îvs3DMAX17 iul · BO3 · Stake Ranked Episode 30–2
ÎvsNIP16 iul · BO3 · Stake Ranked Episode 30–2
VvsWildcard15 iul · BO3 · Stake Ranked Episode 32–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

sausol

Pere Solsona Saumell

Ultima mutare înregistrată: 25 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,3420,7178
Anubis6,21000,6977
Inferno6,21760,7076
Nuke6,21730,7177
Mirage6,11750,6975
Ancient6,02010,6877
Train6,0380,6875
Overpass5,9640,6873
Cache5,8130,6574
Vertigo5,7440,6371

CoechipieriGentle Mates

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.