Match history

ÎvsMagic25 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall0–2
VvsWalczaki24 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall2–0
ÎvspaiN Gaming23 iul · BO3 · BLAST Bounty Summer0–2
ÎvsMagic21 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall0–2
Vvs3DMAX21 iul · BO3 · StarLadder StarSeries European Qualifier Fall2–1
Îvs3DMAX17 iul · BO3 · Stake Ranked Episode 30–2
ÎvsNIP16 iul · BO3 · Stake Ranked Episode 30–2
VvsWildcard15 iul · BO3 · Stake Ranked Episode 32–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

mopoz

Alejandro Fernández-Quejo Cano

Ultima mutare înregistrată: 25 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,3130,7577
Ancient6,22090,7181
Inferno6,21920,6575
Nuke6,22450,7278
Train6,1340,7075
Anubis6,0920,6674
Dust II6,020,6780
Vertigo6,0960,6876
Overpass5,7950,6270
Mirage5,61550,6168

CoechipieriGentle Mates

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.