Match history

ÎvsEYEBALLERS17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
Îvsex-RUSTEC16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsPRIVATE10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
VvsSINNERS Esports9 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–0
VvsBET-M 338 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–0
ÎvsNIP28 sep · BO5 · 1win Private Club Season 11–3
VvsMagic28 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
VvsSINNERS Esports27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
Vvs3DMAX27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–1
ÎvsMagic26 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
VvsK2725 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
ÎvsMetizport17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Snax

Janusz Pogorzelski

Ultima mutare înregistrată: 13 dec 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,31070,7382
Cache6,180,6776
Nuke6,01470,6674
Overpass6,0850,6573
Dust II5,9770,6069
Ancient5,81550,6172
Inferno5,71180,5868
Mirage5,71490,6068
Anubis5,4370,5464
Train4,610,4054

CoechipieriGamerLegion

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.