Match history

ÎvsEYEBALLERS17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
Îvsex-RUSTEC16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsPRIVATE10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
VvsSINNERS Esports9 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–0
VvsBET-M 338 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–0
ÎvsNIP28 sep · BO5 · 1win Private Club Season 11–3
VvsMagic28 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
VvsSINNERS Esports27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
Vvs3DMAX27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–1
ÎvsMagic26 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
VvsK2725 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–0
ÎvsMetizport17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

REZ

Fredrik Sterner

Ultima mutare înregistrată: 9 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,590,7080
Inferno6,31730,6976
Overpass6,31350,7179
Ancient6,21650,7077
Dust II6,2590,7078
Train6,2300,6978
Vertigo6,2790,6978
Mirage6,11770,6877
Nuke6,11560,7075
Anubis6,0260,6675

CoechipieriGamerLegion

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.