Match history

ÎvsBESTIA23 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 40–2
VvsFluxo W7M21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
VvsBARCA21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
ÎvsFluxo W7M21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 41–2
Îvslargadosypelados14 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 521–2
Vvsex-Keyd Stars13 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
VvsBounty Hunters Esports12 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–1
VvsYawara Esports11 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
VvsMEIA NOITE10 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–1
VvsTurma do Pagode9 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
ÎvsGrêmio Esports7 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 520–2
ÎvsTurma do Pagode4 oct · BO3 · CCT South America Series 61–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

drg

Rodrigo Ausenka

Ultima mutare înregistrată: 16 ian 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,550,7575
cs_assault6,210,6182
Vertigo6,2830,6978
Dust II6,01060,6571
Ancient5,91510,6471
Overpass5,9430,6370
Anubis5,81160,6270
Nuke5,81200,6268
Inferno5,71030,6069
Cache5,650,5465
Mirage5,51310,5665

CoechipieriGalorys

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.