Match history

ÎvsBESTIA23 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 40–2
VvsFluxo W7M21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
VvsBARCA21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
ÎvsFluxo W7M21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 41–2
Îvslargadosypelados14 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 521–2
Vvsex-Keyd Stars13 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
VvsBounty Hunters Esports12 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–1
VvsYawara Esports11 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
VvsMEIA NOITE10 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–1
VvsTurma do Pagode9 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 522–0
ÎvsGrêmio Esports7 oct · BO3 · ESL Challenger League South America Cup #3 season 520–2
ÎvsTurma do Pagode4 oct · BO3 · CCT South America Series 61–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Alisson

Alisson Farias

Ultima mutare înregistrată: 16 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,21260,7077
Dust II6,21010,7276
Cache6,190,6874
Inferno6,11480,6772
Mirage6,11360,6975
Overpass6,0200,6575
Nuke5,91510,6571
Vertigo5,9400,6571
Anubis5,7330,6169
Train4,640,3650

CoechipieriGalorys

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.