Match history

VvsTYLOO24 oct · BO3 · PGL Bucharest2–0
ÎvsVitality31 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2
VvsInner Circle Esports30 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
VvsLynn Vision29 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–1
ÎvsLegacy27 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2
ÎvsSpirit23 aug · BO5 · Esports World Cup1–3
VvsFURIA22 aug · BO3 · Esports World Cup2–1
VvsMOUZ21 aug · BO3 · Esports World Cup2–0
VvsMagic19 aug · BO3 · Esports World Cup2–1
VvsMOUZ14 aug · BO3 · Esports World Cup2–1
VvsTYLOO12 aug · BO1 · Esports World Cup1–0
Îvs3DMAX26 iul · BO3 · BLAST Bounty Summer0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

SunPayus

Alvaro Garcia

Ultima mutare înregistrată: 18 iun 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,5760,7574
Nuke6,51420,7476
Vertigo6,51150,7575
Dust II6,4990,7175
Mirage6,31450,7073
Overpass6,3850,7073
Ancient6,11340,6869
Inferno6,1850,6568
Train6,1190,6768

CoechipieriFUT EsportsCoach: coolio

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.