Match history

ÎvsVitality31 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2
VvsInner Circle Esports30 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
VvsLynn Vision29 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–1
ÎvsLegacy27 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2
ÎvsSpirit23 aug · BO5 · Esports World Cup1–3
VvsFURIA22 aug · BO3 · Esports World Cup2–1
VvsMOUZ21 aug · BO3 · Esports World Cup2–0
VvsMagic19 aug · BO3 · Esports World Cup2–1
VvsMOUZ14 aug · BO3 · Esports World Cup2–1
VvsTYLOO12 aug · BO1 · Esports World Cup1–0
Îvs3DMAX26 iul · BO3 · BLAST Bounty Summer0–2
VvsSINNERS Esports23 iul · BO3 · BLAST Bounty Summer2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

lauNX

Laurentiu Tarlea

Ultima mutare înregistrată: 22 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,41080,7381
Mirage6,42090,7781
Dust II6,31360,7479
Train6,3160,7580
Vertigo6,3900,7781
Ancient6,21810,7277
Inferno6,21190,7175
Overpass6,1810,7075
Nuke5,81240,6772

CoechipieriFUT EsportsCoach: coolio

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.