Match history

VvsBetBoom Team18 oct · BO5 · Thunderpick WC3–2
VvsAurora Gaming17 oct · BO3 · Thunderpick WC2–0
VvsLegacy15 oct · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsBetBoom Team14 oct · BO3 · Thunderpick WC2–0
ÎvsMOUZ9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
Vvs9z7 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsAurora Gaming6 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsPARIVISION5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
ÎvsMOUZ4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
VvsBetBoom Team3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsVitality20 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall0–2
VvsMIBR19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

KSCERATO

Kaike Cerato

  • 1,29K/D
  • 16,36Kills / hartă
  • 2,14Opening / hartă
  • 4,43Multi-kills

Detalii

Echipe anterioare

  • FURIA

    până în prezent

Top 20 HLTV#9 ('22, '25)
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,6420,7683
Ancient6,5810,7382
Dust II6,5990,7483
Nuke6,51970,7481
Overpass6,5900,7381
Anubis6,4440,6781
Inferno6,41990,6979
Mirage6,42220,7279
Vertigo6,4910,7279
Cache6,1130,6473

CoechipieriFURIACoach: sidde

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.