Match history

VvsBetBoom Team18 oct · BO5 · Thunderpick WC3–2
VvsAurora Gaming17 oct · BO3 · Thunderpick WC2–0
VvsLegacy15 oct · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsBetBoom Team14 oct · BO3 · Thunderpick WC2–0
ÎvsMOUZ9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
Vvs9z7 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsAurora Gaming6 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsPARIVISION5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
ÎvsMOUZ4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
VvsBetBoom Team3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsVitality20 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall0–2
VvsMIBR19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

FalleN

Gabriel Toledo

  • 0,98K/D
  • 13,67Kills / hartă
  • 0,92Opening / hartă
  • 3,67Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
RealizăriCampion Major×2

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,1300,6569
Nuke6,01650,6367
Overpass5,91100,6164
Vertigo5,9790,6466
Ancient5,8580,6264
Dust II5,81380,6166
Inferno5,81860,6164
Mirage5,81820,6266
Anubis5,6380,6062
Cache5,2130,5357

CoechipieriFURIACoach: sidde

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.