Match history

VvsSökerorg23 oct · BO3 · CCT Europe Series #122–0
VvsRune Eaters22 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
VvsJust Players22 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
Îvsex-Zero Tenacity20 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 131–2
VvsAzuolas20 oct · BO3 · CCT Europe Series #122–1
VvsGenOne19 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
VvsBAKS Esports18 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
ÎvsBlack Phoenix17 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 130–2
VvsLavked16 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
VvsSökerorg14 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
VvsBET-M 3314 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
ÎvsSpirit Academy4 oct · BO3 · CCT Europe Challengers Series season 71–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Lack1

Viktor Boldyrev

Ultima mutare înregistrată: 4 iun 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,190,6873
Ancient6,02540,6876
Anubis6,0940,6776
Dust II6,01810,6872
Nuke5,92280,6672
Mirage5,82560,6573
Overpass5,81910,6471
Inferno5,71140,6071
Vertigo5,6660,6168
Train5,590,5769
Cache0,010,3035

CoechipieriFORZE Reload

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.