Match history

VvsSökerorg23 oct · BO3 · CCT Europe Series #122–0
VvsRune Eaters22 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
VvsJust Players22 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
Îvsex-Zero Tenacity20 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 131–2
VvsAzuolas20 oct · BO3 · CCT Europe Series #122–1
VvsGenOne19 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
VvsBAKS Esports18 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
ÎvsBlack Phoenix17 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 130–2
VvsLavked16 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
VvsSökerorg14 oct · BO3 · CCT Europe Series #112–0
VvsBET-M 3314 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
ÎvsSpirit Academy4 oct · BO3 · CCT Europe Challengers Series season 71–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

KusMe

Vlad Dmitriev

Ultima mutare înregistrată: 4 sept 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,390,7174
Anubis6,2640,6777
Ancient6,11270,6674
Mirage6,1700,6675
Train6,1410,6576
Vertigo6,1130,6878
Nuke6,0990,6773
Overpass6,0510,6474
Dust II5,91010,6272
Inferno5,330,4665
Cache0,010,3948

CoechipieriFORZE Reload

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.