Match history

ÎvsPRIVATE21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsPARIVISION20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
VvsLiquid19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsHEROIC16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsSashi Esport14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsK279 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsPhantom7 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
VvsAlliance3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

CYPHER

Cai Watson

Ultima mutare înregistrată: 28 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,21960,7181
Overpass6,21150,7279
Dust II6,1810,6974
Inferno6,12150,6676
Mirage6,12240,7179
Anubis6,0910,6673
Vertigo6,0810,6978
Nuke5,91280,6775
Train5,9340,6674

CoechipieriFnatic

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.