Match history

ÎvsPRIVATE21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsPARIVISION20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
VvsLiquid19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsHEROIC16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsSashi Esport14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsHOTU10 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsK279 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
VvsPhantom7 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 22–1
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
VvsAlliance3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Br4tkO

Ruslan Kekot

Ultima mutare înregistrată: 18 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,5290,7378
Train6,410,7694
Anubis6,1250,6876
Ancient6,0360,6572
Dust II5,8360,6271
Nuke5,8130,6370
Mirage5,7270,6270
Overpass5,660,6362

CoechipieriFnatic

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.