Match history

ÎvsNEXVOID18 oct · BO3 · Logitech G Pro Series1–2
VvsNEXVOID17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–1
VvsRooster17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsOff Chops16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsGround Zero11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsKZG11 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsAbyssal10 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
Vvsmadlikewizards10 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER29 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER27 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

nettik

Corey Browne

  • 0,93K/D
  • 12,13Kills / hartă
  • 2Opening / hartă
  • 3,38Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,630,8591
Vertigo6,8530,8189
Anubis6,7750,7682
Overpass6,7320,7987
Inferno6,6980,7383
Dust II6,5590,7382
Nuke6,5700,7683
Mirage6,3680,7281
Ancient6,1340,6978
Train5,250,5357

CoechipieriFlyQuestCoach: AZR

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.