Match history

ÎvsNEXVOID18 oct · BO3 · Logitech G Pro Series1–2
VvsNEXVOID17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–1
VvsRooster17 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsOff Chops16 oct · BO3 · Logitech G Pro Series2–0
VvsAbyssal11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsGround Zero11 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
VvsKZG11 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsAbyssal10 oct · BO3 · ANZC Locals Brisbane: Spring2–0
Vvsmadlikewizards10 oct · BO1 · ANZC Locals Brisbane: Spring1–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER29 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0
VvsTHUNDER dOWNUNDER27 sep · BO3 · ESL Challenger League Oceania Cup #2 season 522–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

-·Counter-Strike 2

aliStair

Alistair Johnston

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,5790,7375
Mirage6,3710,7374
Ancient6,2800,6968
Anubis6,2750,6767
Inferno6,21510,6869
Overpass6,2140,7073
Cache6,130,7373
Nuke6,01180,6667
Vertigo5,9620,6465
Train5,830,6269

CoechipieriFlyQuestCoach: AZR

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.