Match history

ÎvsGalorys21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 41–2
ÎvspaiN Gaming21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 41–2
VvsGalorys21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
ÎvsSAW27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 11–2
VvsINFINITE27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
Vvslargadosypelados26 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
VvsNordic Partners Gaming 24 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
VvsFC Famalicão Esports24 sep · BO1 · Leon.bet Masters Season 11–0
VvsShindeN20 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0
ÎvsBounty Hunters Esports19 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall0–2
VvspaiN Gaming18 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–1
VvsEHISTO BASE17 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

kye

Kayke Bertolucci

Ultima mutare înregistrată: 6 mai 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,41460,7481
Cache6,3120,7079
Ancient6,21020,7078
Overpass6,2360,7178
Train6,2160,7176
Vertigo6,1440,7179
Dust II6,0700,6572
Inferno6,01040,6771
Nuke6,01330,6774
Anubis5,8210,6369

CoechipieriFluxo W7M

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.