Match history

ÎvsGalorys21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 41–2
ÎvspaiN Gaming21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 41–2
VvsGalorys21 oct · BO3 · Circuit X Curitiba season 42–1
ÎvsSAW27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 11–2
VvsINFINITE27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
Vvslargadosypelados26 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
VvsNordic Partners Gaming 24 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
VvsFC Famalicão Esports24 sep · BO1 · Leon.bet Masters Season 11–0
VvsShindeN20 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0
ÎvsBounty Hunters Esports19 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall0–2
VvspaiN Gaming18 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–1
VvsEHISTO BASE17 sep · BO3 · Circuit X Curitiba Fall2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

dav1deuS

David Maldonado

Ultima mutare înregistrată: 25 mai 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
cs_militia8,311,11103
Mirage6,51810,7786
Vertigo6,5570,7685
Overpass6,41130,7584
Ancient6,31340,7382
Anubis6,3920,7282
Nuke6,32480,7381
Cache6,2120,7179
Dust II6,21360,7178
Inferno6,11030,6776
Train5,580,6271

CoechipieriFluxo W7M

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.