Match history

ÎvsTeam Nemesis18 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
VvsGamerLegion17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsBBL16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsK2726 sep · BO3 · 1win Private Club Season 10–2
ÎvsMagic25 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
VvsInner Circle Esports18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsINFINITE18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
ÎvsBBL18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1
VvsLiquid18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
Îvs3DMAX18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1
ÎvsWildcard10 sep · BO3 · Thunderpick WC1–2
ÎvsTeam Nemesis9 sep · BO3 · Thunderpick WC0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

maxster

Max Jansson

Ultima mutare înregistrată: 1 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,31460,7276
Train6,3200,7478
Inferno6,21090,6974
Vertigo6,2720,6974
Overpass6,11050,6875
Ancient6,01120,6672
Anubis6,0380,6572
Dust II6,0520,6674
Nuke6,0790,6873
Cache5,450,5969

CoechipieriEYEBALLERS

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.