Match history

ÎvsTeam Nemesis18 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
VvsGamerLegion17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsBBL16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsK2726 sep · BO3 · 1win Private Club Season 10–2
ÎvsMagic25 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
VvsInner Circle Esports18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsINFINITE18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
ÎvsBBL18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1
VvsLiquid18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
Îvs3DMAX18 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1
ÎvsWildcard10 sep · BO3 · Thunderpick WC1–2
ÎvsTeam Nemesis9 sep · BO3 · Thunderpick WC0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

KRIMZ

Freddy Johansson

Ultima mutare înregistrată: 22 iun 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,21810,6774
Train6,2710,6777
Overpass6,11200,6776
Vertigo6,1900,6774
Dust II6,0780,6370
Anubis5,9800,6372
Mirage5,91580,6371
Nuke5,9850,6271
Ancient5,81840,6370
Cache5,250,5165

CoechipieriEYEBALLERS

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.