Match history

ÎvsPRIVATE20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsThe MongolZ19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsFnatic3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
ÎvsNemiga2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
VvsAstralis1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
Îvs3DMAX26 sep · BO3 · 1win Private Club Season 10–2
ÎvsSINNERS Esports25 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
ÎvsMIBR11 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsMagic10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
VvsTYLOO10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
ÎvsLegacy9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsFaZe8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

upE

Markus Johansson

Ultima mutare înregistrată: 26 iul 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient5,81480,6070
Inferno5,81630,5967
Nuke5,81020,6270
Train5,8500,6476
Anubis5,7730,5768
Overpass5,7580,5972
Vertigo5,7410,6171
Mirage5,5300,5865
Dust II5,4860,5461
Cache5,340,5163

CoechipieriAlliance

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.