Match history

ÎvsPRIVATE20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsThe MongolZ19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsFnatic3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
ÎvsNemiga2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
VvsAstralis1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
Îvs3DMAX26 sep · BO3 · 1win Private Club Season 10–2
ÎvsSINNERS Esports25 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
ÎvsMIBR11 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsMagic10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
VvsTYLOO10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
ÎvsLegacy9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsFaZe8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

eraa

Sean Knutsson

Ultima mutare înregistrată: 18 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,5900,7679
Inferno6,52410,7677
Train6,4510,8080
Anubis6,3900,7374
Ancient6,22350,7373
Mirage6,21800,7172
Nuke6,21910,7374
Overpass6,21430,7172
Vertigo6,21160,7173
Cache5,750,7071

CoechipieriAlliance

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.