Match history

ÎvsT14 sep · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsPaper Rex29 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsGlobal Esports27 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsPaper Rex9 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
VvsKiwoom DRX2 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsDetonatioN FocusMe30 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsT123 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
VvsTeam Secret16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

Zexy

Jang Suk-hyun (장석현)

  • 0,88Rating
  • 190ACS
  • 0,9K:D
  • 68%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ascent1,3110,88145
Split0,9730,77135
Lotus0,9330,63141
Sunset0,9030,66122
Haven0,7430,5389
Summit0,5820,4375

Agenți

AgentUsage
Raze 40%
Neon 35%
Jett 10%

CoechipieriVARRELCoach: TK9

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.