Match history

ÎvsONSIDE GAMING19 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsNongshim RedForce16 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsXipto Esports14 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsDetonatioN FocusMe7 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsPaper Rex31 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsT125 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsKiwoom DRX19 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
ÎvsVARREL16 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

STYRON

Tidus Goh

  • 0,93Rating
  • 183ACS
  • 0,86K:D
  • 72%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Haven1,0910,67144
Summit1,0130,68134
Ascent0,9430,57115
Sunset0,9210,4694
Breeze0,8920,62125
Split0,6220,55113

Agenți

AgentUsage
Sova 82%
Fade 12%
Skye 6%

CoechipieriTeam Secret

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.