Match history

ÎvsG2 Esports3 oct · BO3 · Champions0–2
VvsTYLOO1 oct · BO3 · Champions2–1
ÎvsPaper Rex24 sep · BO3 · Champions1–2
ÎvsKarmine Corp30 aug · BO5 · VCT EMEA Stage 21–3
VvsFUT Esports29 aug · BO5 · VCT EMEA Stage 23–0
VvsFire Flux Esports28 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0
VvsEnterprise Esports23 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0
VvsEintracht Frankfurt22 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 22–1
ÎvsFUT Esports20 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
ÎvsKarmine Corp1 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 21–2
VvsGIANTX29 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0
VvsFnatic24 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

purp0

Semyon Borchev

  • 0,92Rating
  • 186ACS
  • 0,99K:D
  • 70%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Split1,2130,90141
Ascent0,9830,80127
Breeze0,9710,79130
Lotus0,9660,71115
Haven0,8930,65121
Summit0,7730,5293
Abyss0,7110,5488
Sunset0,2010,2043

Agenți

AgentUsage
Jett 85%
Neon 11%
Chamber 4%

CoechipieriTeam LiquidCoach: LohaN

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.