Match history

ÎvsFULL SENSE19 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsSharper Esport13 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsNongshim RedForce9 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsFULL SENSE1 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsGen.G26 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsZETA DIVISION24 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsGlobal Esports18 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsEDward Gaming4 iul · BO3 · Esports World Cup0–2
Îvs100 Thieves2 iul · BO3 · Esports World Cup0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Sentinel·Valorant

xffero

David Monangin

  • 0,99Rating
  • 187ACS
  • 1,01K:D
  • 70%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ascent1,3610,88182
Haven1,2830,88161
Sunset1,0550,68128
Summit1,0230,67126
Breeze0,6320,5180
Lotus0,4710,3099

Agenți

AgentUsage
Cypher 63%
Sage 21%
Veto 5%

CoechipieriRex Regum Qeon

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.