Match history

VvsAny Questions Gaming22 oct · BO3 · VCT Threshold China2–1
ÎvsFunPlus Phoenix10 sep · BO3 · China Evolution Series Act 30–2
VvsEDward Gaming5 sep · BO3 · China Evolution Series Act 32–1
ÎvsTYLOO21 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsXLG Gaming20 aug · BO3 · VCT China Stage 22–1
VvsTEC Esports16 aug · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsJD Gaming14 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsBilibili Gaming26 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsTYLOO23 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsEDward Gaming21 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsTrace Esports19 iul · BO3 · VCT China Stage 22–1
VvsJD Gaming17 iul · BO3 · VCT China Stage 22–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

qiutiaN

Bijan Moeinzadeh (慕英毕强)

  • 0,86Rating
  • 164ACS
  • 0,86K:D
  • 72%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Lotus1,1720,56118
Breeze1,1320,78135
Sunset1,1310,57128
Summit0,7830,5599
Split0,7320,54113
Ascent0,4720,6291

Agenți

AgentUsage
Fade 36%
Sova 27%
Deadlock 18%

CoechipieriNova EsportsCoach: 24K

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.