Match history

ÎvsLOUD31 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
VvsEvil Geniuses30 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–1
ÎvsLeviatán27 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
VvsENVY21 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–1
VvsKRÜ Esports15 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
ÎvsLeviatán9 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
VvsEvil Geniuses1 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
VvsFURIA26 iul · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
VvsENVY23 iul · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
ÎvsNRG19 iul · BO3 · VCT Americas Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

zekken

Zachary Patrone

  • 1,04Rating
  • 213ACS
  • 1,03K:D
  • 73%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion Masters

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Split1,2220,85165
Ascent1,1220,86154
Haven1,0640,82151
Sunset1,0550,72144
Breeze0,9620,66125
Lotus0,9520,60117
Abyss0,3210,3586

Agenți

AgentUsage
Phoenix 74%
Omen 9%
Neon 9%

CoechipieriMIBRCoach: fRoD

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.