Match history

VvsTeam Vitality18 oct · BO5 · Champions3–1
VvsTeam Vitality16 oct · BO3 · Champions2–1
VvsNRG10 oct · BO3 · Champions2–1
VvsPaper Rex7 oct · BO3 · Champions2–0
VvsGlobal Esports4 oct · BO3 · Champions2–0
ÎvsTeam Vitality30 sep · BO3 · Champions0–2
VvsEDward Gaming26 sep · BO3 · Champions2–0
Îvs100 Thieves6 sep · BO5 · VCT Americas Stage 22–3
VvsNRG5 sep · BO5 · VCT Americas Stage 23–2
VvsG2 Esports4 sep · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
VvsMIBR31 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
ÎvsNRG28 aug · BO3 · VCT Americas Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Controller·Valorant

Darker

Sebastián Castro Cicuamia

  • 0,94Rating
  • 185ACS
  • 0,91K:D
  • 74%KAST

Detalii

Echipe anterioare

  • LOUD

    2025-

  • E-Xolos LAZER

    2024-2025

  • FUSION

    2022-2024

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion Champions

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Sunset1,0390,66126
Summit0,98110,63119
Lotus0,9680,71131
Split0,9330,57114
Abyss0,8830,59109
Breeze0,8110,55125
Haven0,8080,55104
Ascent0,6230,4593

Agenți

AgentUsage
Omen 45%
Phoenix 16%
Viper 16%

CoechipieriLOUDCoach: Romanilly

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.