Match history

ÎvsFnatic13 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
ÎvsFUT Esports8 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
VvsEintracht Frankfurt6 aug · BO3 · VCT EMEA Stage 22–1
ÎvsTeam Heretics31 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
ÎvsTeam Liquid29 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
VvsEternal Fire25 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 22–0
ÎvsKarmine Corp19 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2
ÎvsFnatic16 iul · BO3 · VCT EMEA Stage 20–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

neT

Michael Bernet

  • 0,94Rating
  • 191ACS
  • 0,9K:D
  • 70%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Summit1,1410,86179
Lotus1,1110,72116
Split1,0440,68140
Breeze0,9610,58110
Sunset0,8920,64148
Ascent0,8430,63138
Haven0,6910,3281

Agenți

AgentUsage
Sova 71%
Fade 29%

CoechipieriGIANTX

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.