Match history

ÎvsG2 Esports29 aug · BO3 · VCT Americas Stage 21–2
ÎvsLOUD27 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
VvsEvil Geniuses22 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–1
VvsG2 Esports16 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–1
Vvs2GAME Esports14 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–1
ÎvsEvil Geniuses6 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
ÎvsENVY1 aug · BO3 · VCT Americas Stage 21–2
ÎvsMIBR26 iul · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
ÎvsNRG24 iul · BO3 · VCT Americas Stage 20–2
ÎvsLeviatán16 iul · BO3 · VCT Americas Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

C0M

Corbin Lee

  • 0,82Rating
  • 156ACS
  • 0,76K:D
  • 67%KAST

Detalii

Echipe anterioare

  • FURIA

    2026-

  • Evil Geniuses

    2025-2026

  • LEVIATAN

    2024-2025

  • Evil Geniuses

    2022-2024

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion Champions

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Split1,1720,74140
Breeze1,0350,64116
Haven0,8660,56124
Ascent0,8120,40115
Sunset0,6540,4190
Summit0,5430,3281
Abyss0,2810,2260

Agenți

AgentUsage
Sova 78%
Fade 22%

CoechipieriFURIACoach: shaW

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.