Match history

ÎvsONSIDE GAMING22 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsRex Regum Qeon19 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsT116 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsQT DIG∞14 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsGen.G7 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsRex Regum Qeon1 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsZETA DIVISION30 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
ÎvsGlobal Esports23 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsNongshim RedForce17 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Duelist·Valorant

primmie

Papaphat Sriprapha

  • 1,15Rating
  • 235ACS
  • 1,23K:D
  • 72%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Split1,6131,20216
Haven1,3030,97180
Lotus1,1830,84155
Ascent1,1710,71132
Sunset1,1150,80140
Summit1,0930,75139
Breeze0,3210,2184

Agenți

AgentUsage
Jett 25%
Waylay 25%
Deadlock 21%

CoechipieriFULL SENSECoach: FrosT

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.