Match history

ÎvsGlobal Esports2 oct · BO3 · Champions0–2
ÎvsLOUD26 sep · BO3 · Champions0–2
ÎvsNova Esports5 sep · BO3 · China Evolution Series Act 31–2
ÎvsJD Gaming11 aug · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsWolves Esports9 aug · BO3 · VCT China Stage 22–1
ÎvsTEC Esports7 aug · BO3 · VCT China Stage 21–2
VvsAll Gamers24 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsFunPlus Phoenix23 iul · BO3 · VCT China Stage 22–1
ÎvsNova Esports21 iul · BO3 · VCT China Stage 20–2
VvsJD Gaming19 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
VvsTrace Esports17 iul · BO3 · VCT China Stage 22–0
ÎvsTYLOO15 iul · BO3 · VCT China Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Initiator·Valorant

nobody

Wang Senxu (王森旭)

  • 0,99Rating
  • 202ACS
  • 1,06K:D
  • 71%KAST

Detalii

Echipe anterioare

  • EDward Gaming

    2021-

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion Champions

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Haven1,4310,95152
Split1,2210,71146
Ascent1,1420,63153
Sunset1,0130,69134
Summit0,9030,71127
Lotus0,6410,4377
Breeze0,2910,2653

Agenți

AgentUsage
Sova 77%
Skye 14%
Fade 9%

CoechipieriEDward GamingCoach: Autumn

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.