Match history

ÎvsT123 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
VvsZETA DIVISION22 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
VvsQT DIG∞20 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsSharper Esport15 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2
VvsTeam Secret7 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–0
VvsT11 aug · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
VvsVARREL30 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 22–1
ÎvsPaper Rex24 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 20–2
ÎvsKiwoom DRX17 iul · BO3 · VCT Pacific Stage 21–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Sentinel·Valorant

Caedye

Amon Mateus Okakura

  • 0,89Rating
  • 178ACS
  • 0,87K:D
  • 70%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Sunset1,4220,95175
Breeze1,1230,71130
Split0,9320,48113
Haven0,9030,62127
Ascent0,7450,51101
Lotus0,7220,5699

Agenți

AgentUsage
Cypher 59%
Omen 18%
Viper 14%

CoechipieriDetonatioN FocusMeCoach: Vorz

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.